Masz ochotę popisać, ale na żaden konkretny temat? Nic łatwiejszego! Jest już dostępny temat Pogadajmy...

Michael Jackson pedofilem?

Muzyka, zespoły, piosenkarze.
Santiago
.
.
Postów w temacie: 2

21 kwietnia 2019, 19:40  

Co sądzicie o sprawie Michaela Jacksona? Ostatnio znowu zrobiło się o nim głośno za sprawą dokumentu „Leaving Neverland”, gdzie jest oskarżany przez dwóch mężczyzn o molestowanie, gdy byli dziećmi. Wiele stacji radiowych na skutek dokumentu przestało grać muzykę Jacksona (w Polsce Radio Zet). Problem w tym, że kiedy w 2005 roku odbywał się proces Jacksona obaj zeznawali, że ich nie molestował.

Faktem jest, że Jackson garnął się do dzieci, bo sam praktycznie nie miał dzieciństwa. Od dziecka wsp...zaloguj aby zobaczyć resztę postów w tym temacie
"Zamieszkałem w lesie, ponieważ chciałem żyć świadomie. Chciałem czerpać ze źródeł życia samą jego istotę. Odrzucić wszystko, co nie było nim, by w godzinę śmierci nie odkryć, że nie żyłem" (Henry David Thoreau / Stowarzyszenie Umarłych Poetów)

Tags:

Ten temat ma 4 odpowiedzi.

Musisz być zarejestrowanym i zalogowanym użytkownikiem aby przeglądać odpowiedzi w tym temacie.

Zarejestruj się Zaloguj się

•   Informacje