Jeśli masz problem z zalogowaniem się, usuń ciasteczka w swojej przeglądarce i ponownie włącz forum.

mChat

Ogłoszenia forumowe, funkcjonowanie forum.
Awatar użytkownika
Ruta
..
..
Postów w temacie: 2

20 czerwca 2019, 12:44  

Kiedyś, jakiś czas temu ktoś mi pisał, że jak się wchodzi z telefonu na forum, to "zjechanie" do naszego czata powoduje błąd i wylogowuje z forum. Szczerze mówiąc nie wiem gdzie jest problem - mam tak samo. Postanowiłam więc dodać odnośnik do całego mChata. Ci co chcą mogą więc wyłączyć widok czata z głównej strony w ustawieniach na swoim koncie.
Jednak wchodzenie na mChat na telefonie nadal powoduje wylogowywanie z forum. Nie wiem czemu. Przynajmniej jednak będzie opcja przeglądania na spokojnie głównej strony bez ciągłego logowania się ponownie.

W związku z tym, że może niektórzy będą mieli czata tylko w pełnej wersji, a nie tej ze strony głównej, dodałam taką opcję, aby wyświetlało informację, że ktoś się na forum zalogował.

Dla tych, którzy nie korzystają z forum na komórkach, czat oczywiście nadal domyślnie jest dostępny na stronie głównej. Ale jak Wam wadzi, to też możecie wyłączyć go w swoich własnych ustawieniach.

Mam nadzieję, że zrozumiecie moją decyzję i że chociaż trochę lepiej będzie nam się tutaj pisać i spędzać razem czas.

Tags:

Awatar użytkownika
Ruta
..
..
Postów w temacie: 2

03 lipca 2019, 20:40  

Dziś podjęłam decyzję o ograniczeniu dostępu do mChat dla osób mających poniżej 10 postów.
Po napisaniu minimum 10 postów, użytkownik automatycznie otrzyma dostęp do czata.

Awatar użytkownika
Óotwarte
..
..
Postów w temacie: 1

20 listopada 2019, 18:56  

Fajna ta opcja z mczatem
kraka sraptaka

•   Informacje